خانه

 
محصولات
راهکارها
رویدادها
دانلود
درباره ما
تماس با ما
 


>>
سیستم تشخیص و تائید هویت برمبنای شناسائی عنبیه چشم (Iris Recognition Technology)

         چشمان شما

                    هویت شما

راه فراری ندارید شما از طریق چشمانتان شناسایی شدید!

آیا شما همان فردی هستید كه خودتان میگویید؟ شاید تا چندی دیگر، برای اثبات این موضوع فقط ارائه كارت شناسایی كافی نباشد و مجبور شوید خود را نیز در معرض اسكنرهای بیومتریك قرار دهید!

تاکنون روش های شناسایی مختلفی را بکار گرفته اید. اما زین پس روش های سنتی احراز هویت، کارت شناسایی، امضاء، رمز عبور و اثرانگشت را به فراموشی بسپارید چون هویت شما در چشم شماست.

این شرکت پس از سالها تلاش موفق به دستیابی به فناوری تشخیص هویت برمبنای شناسایی عنبیه چشم بصورت کاملا ایرانی و بومی شده است. سیستم تولیدی این شرکت وابستگی به خارج نداشته و از هیچگونه کد سورس و یا SDK در آن استفاده نشده است. اسکن عنبیه یک روش فوق پیشرفته شناسایی بوده و نسبت به دیگر روش های بیومتریکی (مانند: اثرانگشت و چهره) برتری چشم گیری دارد. تولید و تجاری سازی این فناوری برای اولین بار در کشور و خاورمیانه بعنوان برگ زرینی در دفتر افتخارات این شرکت ثبت شده است. بدلیل دقت بالای شناسایی و خطای در حد صفر اسکن عنبیه، استفاده از این روش در درنیا در حوزه های مختلفی از جمله نظامی، انتظامی، دفاعی، حفاظتی، امنیتی، بانکی، کنترل تردد و کنترل دسترسی گسترش یافته است. سیستم ها و محصولات ارائه شده توسط این شرکت نه تنها اشکالات سیستم های مشابه خارجی را نداشته بلکه از سرعت و دقت بالاتری نیز برخوردار است.

در سیستم تشخیص هویت به وسیله عنبیه سعی شده تا حداکثر راحتی برای استفاده کنندگان در نظر گرفته شود. روند تصدیق هویت هر کاربر بسیار کوتاه می باشد. در این خصوص لازم است تا کاربر در فاصله 15 الی 25 سانتیمتری دوربین قرار گرفته و داخل یک آئینه نگاه نماید. سیستم به صورت خودکار و در مدت 2 ثانیه فوکوس نموده و بهترین تصویر را جهت پردازش انتخاب می‌نماید. سایرپردازش‌ها در کسری از ثانیه انجام می گردد.

خطای این روش بسیار پائین بوده به طوریکه برای مکانهای با امنیت فوق العاده استفاده می گردد. از این روش علاوه بر تائید (Verification) برای تعیین هویت (Identification) نیز می توان استفاده نمود. بر اساس نتایج به دست آمده، سرعت مقایسه کد در این سیستم بسیار بالا است.
نرم افزار و سخت افزار این سیستم کاملاً ساخت داخل می باشد.
 

 

سیستم تشخیص و تطبیق هویت بر اساس شناسایی عنبیه چشم


 

مشخصات سیستم شناسایی عنبیه چشم (Iris Recognition System)

نحوه شناسایی 1 به 1 / 1 به n
زمان تصویرگیری خودکار 2 ثانیه
نحوه تنظیم لنز هردو حالت خودکار و غیر خودکار
سرعت شناسایی 2 ثانیه
بانک اطلاعاتی نامحدود
زبان سیستم فارسی / انگلیسی
قابلیت سفارشی سازی دارد
قابلیت گزارشگیری دارد
قابلیت سنجش بافت زنده دارد
محیط اجرا Windows XP - SP3 - 32 bit
صدور فرمان فرمت های مختلف خروجی
خطای شناسایی صفر

 

 

عضو پارک علم و فناوری دانشگاه تهران

 

 

صفحه اصلی  |  محصولات  |  راهکارها  |  رویدادها  |  دانلود  |  درباره ما  |  تماس با ما

الگوریتمهای هوشمند رایابین
ارائه دهنده راهکارهای امنیتی بیومتریک