خانه

 
محصولات
راهکارها
رویدادها
دانلود
درباره ما
تماس با ما
 


>> سیستم شناسائی مشتریان بانکی (e-Banking)

     با e-Banking

                  روشهای سنتی شناسائی مشتریان را به فراموشی بسپارید

 

 

سیستم ثبت و شناسایی مشتریان بانکی در داخل شعبه

 

باتوجه به سرعت و دقت بالای این سیستم در شناسایی، e-Banking جایگزین بسیار مناسب و مطمئنی برای روش‌های سنتی احراز هویت مشتری خواهد بود. مشتری تنها یک بار جهت تکمیل ثبت نام و اخذ نمونه های بیومتریکی (عنبیه چشم و اثرانگشت) به بانک مراجعه نموده و پس از آن با مراجعه به هر یک از شعب مجهز به این محصول، می‌تواند بدون نیاز به هرگونه کارت شناسایی به حساب های خود دسترسی داشته و عملیات بانکی مورد نظر خود را انجام دهد. با این کار مشتری نه تنها می تواند از سیستم بیومتریک داخل شعب (در باجه ها) برای احراز هویت خود استفاده نموده، بلکه از این به بعد از خودپردازهای مجهز به این سیستم (Bio-ATM) نیز استفاده خواهد نمود و نیازی به ثبت مجدد نمونه ندارد.

e-Banking براساس شناسایی مولفه های اثر انگشت و عنبیه چشم بصورت همزمان، سرویس دهی می کند. این امکان وجود دارد که برای شناسایی مشتریان فقط از یک مولفه بیومتریک به تنهایی استفاده شود و فعال یا غیر فعال کردن هر یک از مولفه های شناسایی در این سیستم امکان پذیر می باشد.

با این سیستم دیگر مشتریان بانکی احتیاجی به همراه داشتن داشت کارت شناسایی و یا ارائه ی نمونه امضا جهت انجام امور بانکی خود نخواهند داشت. e-Banking سرعت و دقت شناسایی بی نظیری را به همراه دارد که انجام امور بانکی را تسهیل می بخشد، خطای انسانی ناشی از شناسایی مشتری را به صفر رسانده و در هر بخشی از بانک که نیاز به شناسایی مشتریان دارد (نظیر: باجه ها، خودپردازها،‌ صندوق های امانات و...) قابل استفاده می‌باشد.

 

 

 


 

 

 

 

عضو پارک علم و فناوری دانشگاه تهران

 

 

صفحه اصلی  |  محصولات  |  راهکارها  |  رویدادها  |  دانلود  |  درباره ما  |  تماس با ما

الگوریتمهای هوشمند رایابین
ارائه دهنده راهکارهای امنیتی بیومتریک